GTC 12V-450-13 Professional image 1
GTC 12V-450-13 Professional image 2
GTC 12V-450-13 Professional image 3
GTC 12V-450-13 Professional image 4
GTC 12V-450-13 Professional image 5
GTC 12V-450-13 Professional image 6
GTC 12V-450-13 Professional image 7
GTC 12V-450-13 Professional image 8
GTC 12V-450-13 Professional
Model: GTC 12V-450-13 Professional
SKU: 0601083901
0.0 (0 Reviews)
2890.00 ₾
მარაგშია
ტექნიკური მონაცემები
ბატარეის ძაბვა 12.0 ვოლტი
გაზომვის დიაპაზონი* -20 °C to +450 °C
IR გაზომვის სიზუსტე* ± 2 °C (center point)
გაზომვის აპლიკაცია Thermal image
მონაცემთა გადაცემა USB-C®
თერმული მგრძნობელობა (NETD) <=50 mK
IR სენსორის ზომა 256 Pixel x 192 Pixel
გარჩევადობა 0.1 °C
ლაზერული დიოდი Laserclass 2, 645-660 nm
გაზომვის წერტილების რაოდენობა 49,152
ხედვის ველი (FOV) 56° x 42°
კვების წყარო და მუშაობის დრო 4 x 1.5 V LR6 (AA) 4 hours, 1 x GBA 12V 8 hours
კადრის ბუფერი (სურათების რაოდენობა) 500
მეხსიერების ტიპი Internal memory
სურათის ფაილის ფორმატი .webp
დარტყმისგან დაცვა 2 m
მტვრისა და წყლისგან დაცვა* IP54 (except for the battery or battery adapter)
წონა* 0.35 კგ
ეკრანის ზომა 2,8"
ოპერაციული ტემპერატურა -10 – 50 °C
შენახვის ტემპერატურა -20 – 50 °C
ფოკუსის მანძილი, მინიმალური 0.5 m
თერმული გამოსახულების განახლების სიხშირე 9 Hz