GLL 18V-120-33 CG Professional image 1
GLL 18V-120-33 CG Professional image 2
GLL 18V-120-33 CG Professional image 3
GLL 18V-120-33 CG Professional image 4
GLL 18V-120-33 CG Professional image 5
GLL 18V-120-33 CG Professional image 6
GLL 18V-120-33 CG Professional image 7
GLL 18V-120-33 CG Professional image 8
GLL 18V-120-33 CG Professional image 9
GLL 18V-120-33 CG Professional image 10
GLL 18V-120-33 CG Professional image 11
GLL 18V-120-33 CG Professional
Model:
SKU: 0601065100
0.0 (0 Reviews)
2650.00 ₾
მარაგშია
ტექნიკური მონაცემები
შტატივის ხრახნი 1/4", 5/8"
ბატარეის ძაბვა 18.0 ვოლტი, 12.0 ვოლტი, 4 x 1.5 V LR14 (C)
ლაზერული დიოდი 500 – 540 nm, < 10 mW
ოპერაციული ტემპერატურა -10 – 40 °C
შენახვის ტემპერატურა -20 – 70 °C
ლაზერის კლასი 2
სამუშაო დიაპაზონი, მნიშვნელობა 35 m
სამუშაო დიაპაზონი მიმღებით* 120 m (radius)
სიზუსტე* ± 0.3 მმ/m
თვითგასწორების დიაპაზონი ± 4°
გასწორების დრო 3 s
მტვრისა და წყლისგან დაცვა IP65 (except for the battery or battery adapter)
კვების წყარო 18 V ლითიუმ-იონური ბატარეა, 12 ვოლტი Li-Ion battery, 4 x 1.5 V LR14 (C)
მუშაობის დრო (მაქს.) 20 h (18V 4Ah Li-Ion), 8 h (12V 2Ah Li-Ion), 8 h (4 x C, energy saving mode) in 3-line mode